Par pasākumu – Play Pro

Šī gada 6. aprīlī t/c “Domina Shopping” notiks Baltijā lielākais kendama čempionāts “Kendama Domina Open”. Tajā aicināti piedalīties visi kendama entuziasti bez jebkādiem ierobežojumiem. Savukārt 25. un 26.maijā turpat “Dominā” notiks arī starptautiskās sacensības “Kendama Europe Latvia Open”. Pasākumus organizē Shopo.lv sadarbībā ar populāro un pieredzē bagāto šī sporta veida zīmola “Kendama Europe PRO” komandu. Pasākums ir bez maksas gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Dalības noteikumi

Čempionātā būs vairākas grupas, kas pielāgotas atbilstoši dažādiem sagatavotības līmeņiem. Ikvienam, kurš līdzi būs paņēmis savu kendamu, būs iespēja apliecināt savu meistarību, jo kopumā būs trīs grupas – trīs dažādiem prasmju līmeņiem. Līdz ar to piedalīties pasākumā laipni gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši profesionāļi.

Iepriekšēja pieteikšanās, lai piedalītos 6.aprīļa čempionātā, nav nepieciešama – reģistrēšanās notiks 6. aprīlī no plkst. 10.30 līdz 11.15 t/c Domina Shopping (Ieriķu iela 3, Rīga) centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk Saules”. Savukārt oficiālā čempionāta atklāšana būs plkst. 11.30.

Ko sagaidīt čempionātā?

Kendamas čempionātā būs ne vien iespēja redzēt Latvijas un Eiropas labākos kendamas profesionāļus, bet arī laimēt lieliskas balvas, klausīties uzlādējošu mūziku, par ko parūpēsies DJ. Dienas garumā būs iespēja vērot arī atlases sacensības un piedalīties mini spēlēs, kas paredzētas tieši interesentiem, kuri čempionātā paši nepiedalīsies. Pasākuma laikā neizpaliks arī iespaidīgi profesionāļu paraugdemonstrējumi un triki.

TRICKLIST